MERCH

info

Niečo naviac

Textil nielen potlačíme, ale pridáme aj final touch, alebo tiež poslednú úpravu. Etikety dodajú produktom unikátnosť. Zákazníci to milujú.

Tlačený imprint

Tričká, detské body, mikiny, košele, tašky, vaky..

Najjednoduchšou a najobľúbenejšou variantou je tlačený imprint. Etiketa sa vytvorí na fleck fóliu, ktorá sa následne prenesie pri vysokej teplote a tlaku na textil.

Minimálny odber od 20 ks.

Tkané a saténové etikety

Tričká, detské body, mikiny, košele, tašky, vaky..

Štítky tlačené na saténovej alebo tkanej páske môžu byť umiestnené na krku alebo ak má textil postranné švy, umiestnia sa na jednej zo strán vo vnútornej časti textilu.

Minimálny odber od 100 ks.

Vlastná visačka

Tričká, detské body, mikiny, košele, tašky, vaky..

Visačky, tzv. hang tagy sú ako vizitky. Môžete na ne umiestniť nielen informácie o produkte ale aj o príbehu vašej značky. Vhodné sú taktiež aj do maloobchodných predajní, kde poskytnú priestor pre umiestnenie cenovky a čiarového kódu.

Minimálny počet pre objednanie textilu s vlastnou visačkou je 50 ks.

Profi produktové fotenie

Tričká, detské body, mikiny, košele, tašky, vaky..

Profesionálne fotky vášho merchu s možnosťou profesionálnej retuše ušité na mieru. Odlíšte sa od konkurencie profesionálnymi fotkami. 

Cenník

Cenník služieb s DPH

informácie

Na čo netreba zabúdať

Tlačové podklady pre POTLAČ TEXTILU

Aby sme sa mohli pustiť do samotnej výroby, budeme od vás potrebovať tieto podklady: Fakturačné údaje (v prípade fyzickej osoby meno a adresa) Doručovacia adresa (pokiaľ je iná než fakturačná) Meno kontaktnej osoby vrátane telefonického a e-mailového...

Čítaj viac

Priebeh objednávky

1. Utváranie predstáv Môžete už mať jasno, čo potrebujete realizovať, ale môžete ešte len pátrať po inšpirácii a utvárať si predstavu o tom, čo všetko može naša firma ponúknuť. V tom prípade si môžete prejsť a preskúmať nasledujúce sekcie na našom webe.  2....

Čítaj viac

Príklad výpočtu ceny pre POTLAČ TRIČIEK

Zaujíma ťa, koľko by ťa stálo vlastné tričko s potlačou? Toto je jedna z najčastejších fráz vyhľadávaných v Googli pre tých, ktorí uvažujú o tomto type personalizácie, ale nemajú žiadnu predstavu o cenách. No predsa, cena môže byť 15, 20 alebo aj 7 eur... Takže,...

Čítaj viac

galéria

Malá ukážka práce