Priebeh objednávky

od | sep 10, 2022

1. Utváranie predstáv

Môžete už mať jasno, čo potrebujete realizovať, ale môžete ešte len pátrať po inšpirácii a utvárať si predstavu o tom, čo všetko može naša firma ponúknuť. V tom prípade si môžete prejsť a preskúmať nasledujúce sekcie na našom webe. 

2. Zadanie vášho dopytu 

Ak by Vás naše služby zaujali, ale stále neviete ako ďalej, tak nám môžete napísať na info@tatramerch.sk vašu predstavu.

V prípade záujmu o POTLAČ TEXTILU, môžete vyplniť buď tento dotazník https://drive.google.com/drive/u/3/mobile/my-drive?usp=forms_web
Alebo napísať na potlac@tatramerch.sk typ textilu, farbu, počet ks, (napr. mikiny bez zipsu – 10ks – 2xs, 2s), farebnosť potlače, velkosť potlače a umiestnenie potlače, (napr. Farebná potlač, 15×15 do stredu trička vpredu), grafiku do prílohy alebo ak nemáte grafiku, tak čo najviac info.

V prípade záujmu o DARČEKOVÉ PREDMETY, môžete vyplniť buď tento dotazník https://drive.google.com/drive/u/3/mobile/my-drive?usp=forms_web
Alebo napísať na potlac@tatramerch.sk typ predmetu, farbu, počet ks, (napr. klasik hrnček), velkosť potlače a umiestnenie potlače, (napr. Farebná potlač – fotka, na celý hrnček), grafiku do prílohy alebo ak nemáte grafiku, tak čo najviac info.

V prípade záujmu o TLAČOVINY môžete napísať na info@tatramerch.sk typ tlačoviny, velkosť, počet ks, (napr. vizitky jednostranné – 100ks) grafiku do prílohy alebo ak nemáte grafiku, tak čo najviac info.

V prípade záujmu o REKLAMNÉ PREDMETY môžete napísať na info@tatramerch.sk typ predmetu, velkosť, počet ks, (napr. rezané nálepky – 5ks) grafiku do prílohy alebo ak nemáte grafiku, tak čo najviac info.

V prípade záujmu o WEB STRÁNKY môžete napísať na info@tatramerch.sk

V prípade záujmu o GRAFICKÉ SLUŽBY môžete napísať na info@tatramerch.sk

Aby sme mohli s grafickými podkladmi ďalej pracovať,
je nutné, aby boli v dostatočnej kvalite a v správnych formátoch. Prečítajte si viac o požiadavkách pre tlač, pre potlač, pre rezanú reklamu.

3. Cenová ponuka 

Ak sú všetky informácie v dopyte kompletné, zašleme vám späť nezáväznú cenovú kalkuláciu.

4. Schválenie cenovej ponuky 

Ak cenovú ponuku prijmete zaslaním potvrdzovacieho e-mailu, je objednané. Obratom vám e-mailom zašleme zálohovú faktúru na celú objednávku. 

6. Výroba

Po prijatí platby na náš účet je objednávka prevzatá do výroby. Ešte pred samotnou výrobou overíme najprv skladové dostupnosti a jeho vychystanie pre výrobu.

7. Dodanie

Dobu dodania objednávky ovplyvňuje mnoho faktorov a závisí najmä od povahy objednaného tovaru, služieb a customizácie. Doba sa môže pohybovať od 3-12 pracovných dní od prijatia zálohovej platby. Skutočný čas však vždy závisí od momentálnej vyťaženosti výroby a môže sa v priebehu roka meniť.

Možný je osobný odber na ulici Ludvika Svobodu 1, Poprad, alebo ak máte záujem o doručenie kuriérom, tak dôležite budú práve doručovacie údaje (adresa, meno kontaktnej osoby na adrese príjemcu, e-mail a telefónny kontakt pre kuriéra). Doručenie je samozrejme spoplatnené + 6€.

Podobné články