sociálne siete

tvorba obsahu

Zaujmite svoje publikum a vytvorte silnú online prítomnosť

Ako freelancer sa špecializujem na poskytovanie služieb tvorby obsahu pre sociálne siete. Moje služby sa zameriavajú na kľúčové prvky, ktoré vám pomôžu získať pozornosť a dosiahnuť úspech vo vašej cieľovej skupine.

Definovanie cieľovej skupiny

Presne identifikujem, koho chcete osloviť, poznám ich demografické údaje, záujmy a potreby. Toto mi umožňuje vytvárať obsah, ktorý ich zaujíma a efektívne ich osloviť.

Tvorba vizuálne atraktívneho obsahu

Vytváram kvalitné a vizuálne pútavé príspevky pre vaše sociálne siete. Používam profesionálne grafické prvky a fotografie a dbám na kompozíciu, osvetlenie a farby, aby vaše príspevky vynikli kvalitným vizuálnym obsahom.

Pútavé titulky a popisy

Nezabúdam na silu slova. Vytváram pútavé titulky a popisy k vašim príspevkom, ktoré zaujmú a oslovia vašu cieľovú skupinu. Používam relevantné hashtagy, aby sme zvýšili dosah vašich príspevkov a prilákali viac sledovateľov.

Pravidelnosť a konzistencia

Udržiavam pravidelný a konzistentný harmonogram príspevkov na sociálnych sieťach. To pomáha udržať angažovanosť vášho publika a budovať dôveru. Sledujem najlepšie časy zverejňovania pre vašu cieľovú skupinu a optimalizujem harmonogram príspevkov podľa toho.

CASE STUDY

Správa sociálnych sieti MOTIVA TION-MA N.SK

Prípadová štúdia popisuje proces tvorby a plánovania obsahu pre MOTIVA TION-MA N.SK, zahŕňajúci výber tém, prípravu vizuálnych prvkov a písanie relevantných a podnetných textov. Okrem toho sa zaoberá spracovaním videí do atraktívneho reel formátu, ktorý je populárny na sociálnych sieťach. Ďalším dôležitým aspektom bolo monitorovanie a aktívna odpoveď na komentáre od sledovateľov, čo prispelo k budovaniu angažovaného a interaktívneho online spoločenstva.

Video-grafické programy

Mám solídne základy v programe Adobe Photoshop a Adobe Illustrator, kde sa pohybujem s jeho základnými funkciami. Avšak, program, ktorý je pre mňa ako ryba vo vode, je Canva Pro. Svojim intuitívnym rozhraním a širokou škálou nástrojov mi Canva Pro umožňuje tvoriť úchvatné grafické dizajny a spracovávať ich s ľahkosťou.

Okrem toho, vďaka prémiovému obsahu v Canve Pro, mám prístup k rozsiahlej knižnici kvalitných obrázkov, grafických prvkov a šablón, čo mi umožňuje vytvárať rýchle  a jednoduché vizuály pre rôzne účely. Svoje skúsenosti s Canvou Pro som nadobudol v praxi, pri tvorbe marketingových materiálov, sociálnych médií, webových bannerov a iných dizajnových projektov.

Ukážka príspevkov

reklamné story

REKLAMNÉ STORY

REKLAMNÉ STORY

info story

INFO STORY

INFO STORY

interaktívne story

INTERAKTÍVNE STORY

INTERAKTÍVNE STORY

feed príspevok

FEED PRÍSPEVOK

FEED PRÍSPEVOK

FEED info PRÍSPEVOK

FEED info PRÍSPEVOK

FEED info PRÍSPEVOK