web stránky

správa web stránky

Nechajte údržbu na nás, aby Váš biznis mohol fungovať.

Vaša stránka beží 24/7 a jediné, čo vyžaduje, je pravidelná údržba. Postarám sa o nastavenie hodnôt pre webovú stránku na WordPress, urobím pravidelné aktualizácie, pravidelné testovacie objednávky, skontrolujem a opravím chyby. Mojím štandardom pri každej stránke je aktualizácia WordPressu, monitoring webu, zabezpečenie stránky a optimalizácia rýchlosti.

Čo obsahuje balík správy web stránky

Aktualizácie WordPressu

Pravidelná aktualizácia jadra, pluginov a témy. Kontrola funkčnosti pred/po aktualizáciách.

Monitoring webu 24/7

Neustále monitorovanie vášho webu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okamžité upozornenia a rýchle riešenie v prípade akejkoľvek poruchy alebo výpadku.

Zabezpečenie stránky

Pravidelne kontroly zabezpečenia webovej stránky, čo zahŕňa skenovanie na prítomnosť škodlivého kódu, kontrolu oprávnení súborov a monitorovanie prístupových údajov.

Optimalizácia rýchlosti

Sledovanie načítanie stránok, optimalizácia obrázkov a zabezpečenie, aby sa Vaša webová stránka načítavala rýchlo a efektívne.

Prečistenie databázy

Pravidelne vykonávanie údržby a optimalizácia databázy, čím sa odstraňujú nepotrebné dáta a zlepšuje sa výkon webovej stránky.

Cena správy wordpress

Správa webu je k dispozícii za mesačný poplatok vo výške 7,5 €, ktorý sa vyberá raz ročne. Celková suma za ročnú správu webu je 90 €.